Prawidłowo zregenerowane rozruszniki, alternatory, prądnice czy części ... Nasze produkty regenerowane są metodami przemysłowymi zgodnie ... Współczesne pojazdy samochodowe są wyposażone ...


Współczesne pojazdy
samochodowe są wyposażone w dużą liczbę czujników. Jako " organy zmysłów " pojazdu, czujniki przetwarzają mierzone wielkości wejściowe w sygnały elektryczne, niezbędne sterownikom silnika,oraz układom bezpieczeństwa i komfortu jazdy do realizacji funkcji sterowania i regulacji.


   Każdy kierowca, posiadający samochód powinien zadbać o stan techniczny pojazdu oraz stan elektrycznych i elektronicznych układów sterujących. Dzięki nowym technologiom istnieje możliwość diagnozowania usterek, powstających w skutek przeciążeń układów, w wyniku których następuje awaria systemu co z kolei przyczynia się np. do niewłaściwego sterowania silnika.  


   W trosce o państwa wygodę i czas stosujemy do diagnozowania samochodów sprzęt najwyższej klasy. Testowanie układów odbywa się szybko i fachowo. Wszystkie systemy są diagnozowane w zaledwie kilka minut, wykrycie usterki zostaje jasno sprecyzowane, co pozwala szybko pozbyć się usterki,bez zbędnego nakładu finansowego.
Bezprzewodowy moduł KTS 540