Prawidłowo zregenerowane rozruszniki, alternatory, prądnice czy części ... Nasze produkty regenerowane są metodami przemysłowymi zgodnie ... Współczesne pojazdy samochodowe są wyposażone ...


Nasz Zakład jest od 30 lat specjalistą regenerującym wyroby elektrotechniki-elektromechaniki pojazdowej (rozruszniki, alternatory, prądnice oraz części). W procesie regeneracji, przywracamy całym zespołom lub ich częściom sprawność techniczną założoną przez konstruktorów parametrów eksploatacyjnych, technicznych oraz elektrycznych. Wyroby przez Nas regenerowane w pełni odpowiadają wymaganiom eksploatacyjnym taboru i sprzętu pracującego w ciężkich warunkach różnego rodzaju maszyn czy pojazdów.

   Parametry naszych regenerowanych wyrobów są identyczne jak  oryginalne, co zapewnia najwyższy poziom jakości tych produktów. Nie ustępują one w niczym wyrobom oferowanym przez oryginalnych producentów, spełniają najwyższe wymagania techniczne i jakościowe, jednakże są tańsze od 30 do 50% od wyrobów oryginalnych.

  Wszystkie wyroby oferowane przez Nasz Zakład otrzymują gwarancję, której czas jest zależny od wykonanej regeneracji bądź naprawy. Czas gwarancji jest uzgadniany każdorazowo z Naszymi odbiorcami.

  Rozruszniki czy alternatory są diagnozowane na najwyższej jakości stołach pomiarowych BOSCH analog-cyfra. Dzięki czemu regenerowana bądź naprawiana część jest sprawdzana w warunkach idealnie symulujących pracę oryginalnych pojazdów czy urządzeń. W zakresie naszych usług znajduje się naprawa lub regeneracja rozruszników, alternatorów i prądnic prądu stałego oraz zmiennego do poniższych pojazdów lub maszyn:
- maszyny rolnicze,
- drogowe,
- leśne,
- gąsienicowe,
- samochody ciężarowe,
- koparki-ładowarki,
- dźwigi,
- wózki widłowe,
- specjalne,
- dostawcze,
- osobowe,
- oraz każdy inny.